Katalog firm

Muzzy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Muzzy - producenta piżam dla całej rodziny. Wszystkie produkty przez nas oferowane, wykonane są w Polsce z wysokiej jakości materiałów (bawełny), co gwarantuje komfort ich użytkowania. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego.

Piżamy damskie

Stanowimy rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą piżam, zarówno damskich, jak i męskich. Działamy na rynku od 16 lat, zatem możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem branżowym. Lata współpracy z Klientami pozwoliły nam tak dopracować ofertę, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, bez względu na płeć czy wiek.
Dostępna u nas rozmaitość modeli, krojów oraz kolorów zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasz personel dołoży każdorazowo wszelkich starań, aby w pełni usatysfakcjonować każdego naszego Klienta poprzez dobór odpowiedniego produktu, wykonanego z wysokiej jakości tkanin oraz poprzez profesjonalną obsługę. Przykładowo kobietom zawsze polecamy piżamy damskie bawełniane, które można znaleźć na stronie naszego sklepu https://muzzy.pl/kategoria-produktu/pizamy-damskie/. Są one wykonane z przyjemnego w dotyku i przepuszczającego powietrze materiału.
To sprawia, że ciało jest przyjemnie otulone każdej nocy, a wysoka jakość pozwoli na długotrwałe użytkowanie produktu. W ofercie znajdą Państwo wzornictwo odnoszące się do nowoczesnych trendów, zależy nam bowiem na tym, aby podążać za duchem czasu. Do tego gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Kontakt

Ulica: Kombajnowa 3

Kod: 95-030

Miejscowość: Stara Gadka

http://muzzy.pl/

E-mail: marcin.delag@onet.pl

Tel.:


Podobne firmy

M-Max

Kupując w sklepie patronackim firmy M-Max bieliznę nocną, możesz liczyć na szeroki wybór wysokiej jakości produktów dla kobiet i mężczyzn. Znajdziesz tu wyłącznie oryginalny asortyment, dostępny pełne...