Katalog firm

Muzzy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Muzzy - producenta piżam dla całej rodziny. Wszystkie produkty przez nas oferowane, wykonane są w Polsce z wysokiej jakości materiałów (bawełny), co gwarantuje komfort ich użytkowania. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego.

Koszule do karmienia

Firma Muzzy od ponad 16 lat oferuje piżamy dla całej rodziny. Wszystkie produkty tworzone są z dbałością o szczegóły z certyfikowanych materiałów, które są bezpieczne i przyjazne dla skóry dzieci i dorosłych. W bogatym asortymencie znajdują się piżamy damskie, które są niezwykle kobiece i wygodne.
Wybierać możemy wśród dwuczęściowych piżam składających się z bluzki z długim lub krótkim rękawem oraz ze spodni typu rybaczki, szorty lub z długimi nogawkami. Dostarczamy także zwykłe koszule, tuniki w powiększonym rozmiarze oraz koszule do karmienia dla mam. Dla Panów proponujemy piżamy, które wpisują się w obowiązujące trendy mody męskiej. Do wyboru są piżamy z długimi rękawami i spodniami z długimi nogawkami lub piżamy z krótkimi rękawami i krótkimi spodenkami, świetnie sprawdzające się nie tylko latem.
Dla najmłodszych posiadamy kolekcję dziewczęcą i chłopięcą modnych, kolorowych piżamek. W ofercie znajdują się również szlafroki, które są uzupełnieniem stroju nocnego. Produkty od Muzzy to gwarancja spokojnego i komfortowego snu.

Kontakt

Ulica: Kombajnowa 3

Kod: 95-030

Miejscowość: Stara Gadka

http://muzzy.pl/

E-mail: marcin.delag@onet.pl

Tel.: