Katalog firm

Kategorie


Medibut

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom firma Medibut oferuje atestowane obuwie medyczne i zawodowe, które z powodzeniem można użytkować w branży gastronomicznej, medycznej, spożywczej czy kosmetycznej. W ofercie znajdują się sandały, półbuty, klapki i drewniaki w wielu fasonach i kolorach dla lepszego dopasowania ich do Państwa potrzeb.

Buty drewniaki

Medibut to firma specjalizująca się w produkcji obuwia medycznego i zawodowego, które świetnie sprawdza się w branży medycznej, gastronomicznej czy farmaceutycznej. W ofercie sklepu znajduje się obuwie męskie i damskie, w skład których wchodzą między innymi: drewniaki, obuwie na spodach przeciwpoślizgowych z profilem ortopedycznym, na wkładkach korkowo-gumowych, ze skórzaną wyściółką i cholewką czy obuwie operacyjne.
Wszystkie oferowane produkty posiadają atesty, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wykonano je z najwyższej jakości materiałów. Zapewnia to wygodę i komfort stopom nawet podczas długiego użytkowania obuwia w pracy. Medibut proponuje obuwie w różnorodnych wzorach, kolorach i rozmiarach, więc spełnią one oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości, więc zawsze wyglądają bez zarzutu.
Dla najmłodszych klientów Medibut wykonuje sandałki dziecięce, które posiadają antypoślizgowe spody i ortopedyczny profil oraz drewniaki dziecięce w bogatej gamie kolorystycznej.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99