Katalog firm

Maxima Fides

Szukasz odpowiedniego ubezpieczenia dla siebie lub swoich pracowników, ewentualnie innego o adekwatnym do tego przeznaczeniu? Zatem niech biuro brokerów ubezpieczeniowych Maxima Fides, stanie się dla nas idealną okazją by uzyskać pełne oraz kompleksowe wsparcie, przy dostosowaniu ubezpieczenia do naszych oczekiwań czy też potrzeb.

Doradztwo ubezpieczeniowe

Znów zmagasz się z potrzebą znalezienia, wybrania oraz dostosowania ubezpieczenia pod względem konkretnych i adekwatnych założeń? Doradcy ubezpieczeniowi jakich spotkasz w naszym biurze brokerów ubezpieczeniowych Maxima Fides to niezależni fachowcy, zawsze nastawieni wyłącznie na zaspokojenie oczekiwań potencjalnych klientów.
Oznacza to mianowicie tyle, iż nasi doradcy ubezpieczeniowi nie narzucają żadnych ofert, nie wprowadzają w błąd czy nie współpracują bezpośrednio z żadną firmą ubezpieczeniową, oni najzwyczajniej analizują rynek niejednokrotnie prowadzą pewne negocjacje dotyczące warunków samego ubezpieczenia.
Nie ma jakichkolwiek zatem wątpliwości, iż doradcy ubezpieczeniowi jacy są do państwa dyspozycji, to osoby jakie w fachowy i profesjonalny oraz kompleksowy sposób, podejdą do państwa potrzeb a tym samym oczekiwań, jakie generujecie w kontekście wyboru ubezpieczenia. Warto zatem co oczywiste i zrozumiałe, skorzystać z ich usług a co za tym idzie zgłosić się do naszego biura brokerów ubezpieczeniowych.

Kontakt

Ulica: Gdańska 91

Kod: 90-613

Miejscowość: Łódź

http://www.maxima-fides.pl/

E-mail: sekretariat@maxima-fides.pl

Tel.: 42 636-64-98


Podobne firmy

Abaco

Jeżeli potrzebny jest Państwu rzetelny i doświadczony księgowy, ale niestety nie możecie znaleźć żadnego wartego uwagi biura rachunkowego, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą ABACO. Wszystkim naszy...

Ergo Hestia

Solidne ubezpieczenie w świetnej cenie to oferta STU Ergo Hestia oddziału Lublin. Szeroka sieć biur i profesjonalni doradcy zapewniają fachowe wsparcie zarówno pod względem merytorycznym, jak i formal...