Katalog firm

Kategorie


Maxim

Szukasz oprawy muzycznej na wesela, bale, eventy z doświadczoną ekipą i sprawdzonym sprzętem? Dobrze trafiłeś, MaXim będzie twoim najlepszym wyborem. Działamy w województwie łódzkim oraz mazowieckim. Największą zaletą zespołu MaXim jest dopasowanie do niemal każdego gustu muzycznego.

Zespół muzyczny

Muzyka towarzyszy człowiekowi od zawsze. Niesie ze sobą emocje i jest źródłem emocji. A znane melodie przywołują wspomnienia z przeszłości.
Muzyka jest szczególnie istotna, gdy organizmu je się oficjalne uroczystości, czy ważne wydarzenia rodzinne. Na takich zgromadzeniach obowiązkowo musi być jakiś zespół muzyczny łódzkie.
Zespół Maxim, jak informuje jego strona, oferuje szeroką gamę utworów: od przebojów lat 50 -tych po współczesne hity. Jest otwarty na sugestie od klienta i chętnie podejmie się wykonania także niestandardowych utworów.
MaXim tworzy pięcioro profesjonalistów, którzy grają na wielu instrumentach. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu imprez. Chętnie doradzą w sprawie repertuaru i organizacji całej imprezy. W szeregach zespołu jest także wodzirej, który zawsze czuwa nad tym, by goście się świetnie bawili. Jego największym atutem jest niebanalne poczucie humoru.
MaXim dysponuje nowoczesnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem. Można mieć pewność, że jeśli on zorganizuje zabawę, to nie zepsują ją żadne awarie. Zespół oferuje swoje usługi na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.

Kontakt

Ulica: Milenijna 9/3

Kod: 95-100

Miejscowość: Zgierz

www: https://www.maximwesele.pl/

E-mail: kuba@maximwesele.pl

Tel.: 508232695


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Administrator Łódź to firma, której właścicielem jest licencjonowany zarządca nieruchomości, Piotr Michalski. Jej oferta kierowana jest zarówno do właścicieli nieruchomości prywatnych, jak i komercyjn...

AT Górscy

Jestem profesjonalnym fotografem, który skupia się na uwiecznianiu najpiękniejszych chwil z życia. Moja pasja pomaga mi w uszczęśliwianiu innych. Wykonuje sesje ciążowe, sesje dla noworodków i fotogra...

Metalic Laser

Jeżeli potrzebujesz firmy, która pomoże Ci dopracować materiał niezbędny do dalszej pracy lub budowy to możesz liczyć na usługi Metalic Laser. Gwarantuje ona usługę profesjonalną i precyzyjną, oferują...

AZ-PLAST

Zepsuły Wam się w firmie plastikowe skrzynie? Chętnie zajmiemy się ich naprawą. Dzięki zastosowaniu metody zgrzewania tworzyw sztucznych będziecie mogli jeszcze używać Waszych uszkodzonych skrzyń. Jes...