Katalog firm

Marzanna

Siedlisko Folkloru Marzanna oferuje swoim klientom miejsce noclegowe oraz pyszne potrawy z kuchni staropolskiej przygotowywane przez szefa kuchni z najlepszych składników. Kilka sal restauracyjnych gwarantuje przygotowanie wyjątkowego i swojskiego wesela przez Siedlisko Folkloru Marzanna, a duża sala konferencyjna z powodzeniem sprawdzi się na szkolenia pracowników, zjazdy czy warsztaty.

Sala weselna

Oczekujesz od miejsca w którym zorganizujesz swoje wesele, czegoś znacznie więcej niż tylko odpowiedniej przestrzeni czy możliwości wykorzystania go właśnie w tym celu? Marzanna to nie tylko hotel, to sala weselna w Lublinie idealnie dostosowana do oczekiwań klientów, jednocześnie gwarantujące atrakcyjny i ciekawy wystrój, aranżację oraz doskonałą lokalizację.
Nasza sala weselna w Lublinie już niejednokrotnie oferowała gościowym weselnym, możliwość nie tylko świetnej zabawy ale także warunku niezbędne do tego, by przebiegła ona zgodnie z założonym wcześniej planem działania. Sala weselna znajduje się blisko naszego hotelu, dodatkowo restauracji która w kontekście tego typu wydarzeń jak organizacja wesela, może zaoferować państwu nader smaczne i bogate menu.
Jeżeli zależy nam na obiekcie, który spełni wszystkie wymagania w zakresie sali weselnej, to na pewno takim jesteśmy. Warto zapoznać się z ofertą hotelu Marzanna, jednocześnie informacjami na temat naszej sali weselnej dostępnymi na stronie http://www.marzanna.pl/czytaj/106/n-a, poznać ją przez pryzmat tego jak się prezentuje się i wygląda.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20