Katalog firm

Malaga

Nasza sala ma bardzo ciekawą ofertę dla Narzeczonych, którzy szukają miejsca na wesele. Zachęcamy do przyjazdu do nas, abyście mogli na własne oczy zobaczyć jak u nas jest pięknie. Malaga zaprasza również do zorganizowania innych zabawa w naszej sali, takich jak imprezy integracyjne, uroczystości rodzinne oraz wiele innych.

Sala bankietowa

Country Club Malaga to piękne miejsce, gdzie możecie przyjechać na rodzinny obiad, jak również urządzić imprezę rodzinną lub firmową. Nasza oferta jest bardzo szeroka i każdy z Was może z niej skorzystać. Nasza sala bankietowa Łódź to idealne miejsce, gdzie może pomieścić się nawet ponad sto osób.
Urządzamy takie przyjęcia, jak: wesela, chrzty, Komunie Święte, imieniny, urodziny. Z miłą chęcią zadbamy również o imprezy firmowe. Jeżeli szukacie miejsca na imprezy integracyjne, spotkania świąteczne, to nasza sala idealnie się do tego nadaje. Już od wielu lat prowadzimy nasz klub, więc jesteśmy specjalistami w urządzaniu takich imprez. Mamy nadzieję, że nam zaufacie i będziemy mogli współpracować przy wielu imprezach.
Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty cenowe. Warto zaznaczyć, że w naszym klubie znajdują się również miejsca noclegowe, z których w każdej chwili możecie skorzystać. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli chcecie poznać szczegółową ofertę cenową.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Jeśli jesteście Nowożeńcami, którzy poszukują najlepszej sali weselnej to Dwór Artusa, jest wymarzonym miejscem na wasze wesele. Posiadamy przepiękną salę weselną, która spełni wasze wszelkie oczekiwa...

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli przejeżdżasz niedaleko naszej karczmy, to z pewnością musisz do nas wstąpić. Staropolski klimat i wnętrze, a także doskonała kuchnia z pewnością zrobią na Państwu niezapomniane wrażenie. Zapozna...