Katalog firm

Kategorie


Malaga

Nasza sala ma bardzo ciekawą ofertę dla Narzeczonych, którzy szukają miejsca na wesele. Zachęcamy do przyjazdu do nas, abyście mogli na własne oczy zobaczyć jak u nas jest pięknie. Malaga zaprasza również do zorganizowania innych zabawa w naszej sali, takich jak imprezy integracyjne, uroczystości rodzinne oraz wiele innych.

Organizacja imprez firmowych

Każda firma od czasu do czasu powinna mieć zorganizowaną imprezę firmową. Sprzyja to lepszej integracji pracowników, którzy mogą przebywać ze sobą nie tylko na tle zawodowym, ale również na tle rozrywkowym. Dlatego warto pomyśleć o tym, aby gdzieś taką integrację zorganizować. Jeżeli jesteście z Łodzi i nie wiecie co macie wybrać, to Sala Bankietowa Malaga zaprasza.
Organizujemy imprezy firmowe Łódź dla małych, średnich oraz wielkich przedsiębiorstw, nawet do 500 osób. Wszystkich ugościmy na naszej przestronnej sali lub jeżeli takie będzie Wasze życzenie, zorganizujemy zabawę w plenerze pod naszym klimatyzowanym namiotem. Zapewniamy Wam smakowite jedzenie, które zaspokoi apetyt nawet najbardziej wymagających osób. Oferujemy Wam zimny bufet, przekąski, jak również ciepłe dania.
Dla naszych stałych klientów, którzy regularnie będą urządzać u nas swoje imprezy mamy atrakcyjny program zniżkowy, który znacznie wpłynie na obniżenie cen w przyszłości. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli jesteście zainteresowani.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Jeśli jesteście Nowożeńcami, którzy poszukują najlepszej sali weselnej to Dwór Artusa, jest wymarzonym miejscem na wasze wesele. Posiadamy przepiękną salę weselną, która spełni wasze wszelkie oczekiwa...

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli przejeżdżasz niedaleko naszej karczmy, to z pewnością musisz do nas wstąpić. Staropolski klimat i wnętrze, a także doskonała kuchnia z pewnością zrobią na Państwu niezapomniane wrażenie. Zapozna...