Katalog firm

Malaga

Nasza sala ma bardzo ciekawą ofertę dla Narzeczonych, którzy szukają miejsca na wesele. Zachęcamy do przyjazdu do nas, abyście mogli na własne oczy zobaczyć jak u nas jest pięknie. Malaga zaprasza również do zorganizowania innych zabawa w naszej sali, takich jak imprezy integracyjne, uroczystości rodzinne oraz wiele innych.

Noclegi

Sala bankietowa Malaga zaprasza do odwiedzin. Z łatwością odnajdziecie nas na mapie miasta. Jesteśmy miejscem, gdzie możecie zorganizować najróżniejsze imprezy. Nasza placówka znajduje się w pięknej cichej okolicy, gdzie na pewno nie będzie przeszkadzał Wam hałas wielkiego miasta.
Do tego znajduje się u nas piękny ogród, gdzie będziecie mogli pospacerować i się zrelaksować. Oprócz organizowania zabaw w swoich reprezentacyjnych salach, ma zaszczyt zaoferować Wam noclegi Łódź. Znajduje się u nas wiele pokoi noclegowych, w których łącznie może przenocować 36 osób. Jeżeli będziecie w naszym mieście przejazdem i będziecie szukali odpowiedniego miejsca, które położone jest na uboczu, to zapraszamy do Malagi.
Wszystkie nasze pokoje są czyste oraz schludne. Maja one swoje łazienki, z których tylko Wy będziecie mogli skorzystać oraz płaskie telewizory. Pokoje szczególnie polecamy osobom, które urządzają u nas swoje wesele. Po co wracać do domu, skoro możecie przenocować u nas? Zapraszamy do odwiedzenia Malagi.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli przejeżdżasz niedaleko naszej karczmy, to z pewnością musisz do nas wstąpić. Staropolski klimat i wnętrze, a także doskonała kuchnia z pewnością zrobią na Państwu niezapomniane wrażenie. Zapozna...

Dwór Artusa

Szukacie miejsca na swoją zabawę weselną? Jesteście z Łodzi i szukacie czegoś w okolicy lub w samym mieście? To Dwór Artusa jest do Waszej dyspozycji. Zapewniamy Wam smakowite jedzenie oraz wysoką jak...