Katalog firm

Malaga

Nasza sala ma bardzo ciekawą ofertę dla Narzeczonych, którzy szukają miejsca na wesele. Zachęcamy do przyjazdu do nas, abyście mogli na własne oczy zobaczyć jak u nas jest pięknie. Malaga zaprasza również do zorganizowania innych zabawa w naszej sali, takich jak imprezy integracyjne, uroczystości rodzinne oraz wiele innych.

Noclegi

Sala bankietowa Malaga zaprasza do odwiedzin. Z łatwością odnajdziecie nas na mapie miasta. Jesteśmy miejscem, gdzie możecie zorganizować najróżniejsze imprezy. Nasza placówka znajduje się w pięknej cichej okolicy, gdzie na pewno nie będzie przeszkadzał Wam hałas wielkiego miasta.
Do tego znajduje się u nas piękny ogród, gdzie będziecie mogli pospacerować i się zrelaksować. Oprócz organizowania zabaw w swoich reprezentacyjnych salach, ma zaszczyt zaoferować Wam noclegi Łódź. Znajduje się u nas wiele pokoi noclegowych, w których łącznie może przenocować 36 osób. Jeżeli będziecie w naszym mieście przejazdem i będziecie szukali odpowiedniego miejsca, które położone jest na uboczu, to zapraszamy do Malagi.
Wszystkie nasze pokoje są czyste oraz schludne. Maja one swoje łazienki, z których tylko Wy będziecie mogli skorzystać oraz płaskie telewizory. Pokoje szczególnie polecamy osobom, które urządzają u nas swoje wesele. Po co wracać do domu, skoro możecie przenocować u nas? Zapraszamy do odwiedzenia Malagi.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Jeśli jesteście Nowożeńcami, którzy poszukują najlepszej sali weselnej to Dwór Artusa, jest wymarzonym miejscem na wasze wesele. Posiadamy przepiękną salę weselną, która spełni wasze wszelkie oczekiwa...

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli przejeżdżasz niedaleko naszej karczmy, to z pewnością musisz do nas wstąpić. Staropolski klimat i wnętrze, a także doskonała kuchnia z pewnością zrobią na Państwu niezapomniane wrażenie. Zapozna...