Katalog firm

Kategorie


La Toya

Hurtownia odzieży damskiej La Toya dysponuje szerokim asortymentem ubrań zgodnych z najnowszymi trendami w modzie. Zarówno w sklepie online, jak i w stacjonarnym w Rzgowie oferuje sukienki, płaszcze, spodnie, bluzki i kurtki, również w rozmiarach XXL. Jako doświadczony producent odzieży gwarantuje wysoką jakość wyrobów i konkurencyjne ceny.

Spodnie damskie

Spodnie to podstawa w garderobie wielu kobiet. Kupowanie nowych spodni nie zawsze jest łatwe. Często bowiem sklepy mają tylko bardzo małe rozmiary. La Toya to hurtownia spodni damskich, a także wielu innych rodzajów odzieży dla kobiet. Znaleźć tam można także szeroką ofertę odzieży XXL. Dzięki temu kobieta w praktycznie każdym rozmiarze znajdzie tam swoje spodnie dla siebie, a przy okazji na pewno dobierze także świetną kurtkę, płaszcz lub też bluzkę. Z całą ofertą firmy zapoznasz się na stronie https://hurtownia.la-toya.pl/spodnie.
La Toya jest bardzo znaną marką na rynku polskim, która od zawsze stara się dopasować do potrzeb swoich klientek. Dlatego też nieustannie odświeża swoją ofertę, modyfikując ją zgodnie z panującymi na rynku trendami.
Moda może się zmieniać, ale La Toya pozostaje świetną hurtownią, w której każda kobieta znajdzie ubrania wykonane z materiałów wysokiej jakości. Ich korzystne ceny zachęcają do zakupów, a duży wybór sprawia, że zakupy te są prawdziwą przyjemnością. Zatem szukając zaufanej marki na rynku polskim warto jest zwrócić uwagę na to, co oferuje La Toya.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Salon sukien ślubnych Dorin z siedzibą w Łodzi dysponuje bogatym asortymentem kreacji i akcesoriów typu rękawiczki, welony czy stroiki. Każdej klientce zapewnia profesjonalne wsparcie w skompletowaniu...