Katalog firm

Kategorie


La Toya

Hurtownia odzieży damskiej La Toya dysponuje szerokim asortymentem ubrań zgodnych z najnowszymi trendami w modzie. Zarówno w sklepie online, jak i w stacjonarnym w Rzgowie oferuje sukienki, płaszcze, spodnie, bluzki i kurtki, również w rozmiarach XXL. Jako doświadczony producent odzieży gwarantuje wysoką jakość wyrobów i konkurencyjne ceny.

Odzież wierzchnia

Większość sklepów z odzieżą zapewnia szeroki wybór płaszczy damskich, zarówno tych przeznaczonych na okres zimowy, jak i na okres przejściowy. Jednakże nie każdy producent płaszczy damskich oferuje produkty wysokiej jakości. Inaczej jest w przypadku marki La Toya, która od początku swojego istnienia jest znana z tego, że jej produkty są po prostu najlepsze.
Marka ta powstała 25 lat temu, zatem jest to firma z ugruntowaną pozycją na rynku polskim. Zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju odzieży damskiej, począwszy od spodni, a skończywszy na płaszczach. Duża część oferty La Toya jest przeznaczona dla kobiet, noszących większe rozmiary. Dostępność odzieży XXL jest stosunkowo niska na rynku polskim, zatem jest to kolejny powód dla którego firma La Toya tak pozytywnie wyróżnia się na tle swojej licznej konkurencji.
Hurtownia La Toya z chęcią nawiązuje współpracę zarówno z pojedynczymi sklepami, jak i całymi sieciami. Zapewnia atrakcyjne warunki i ceny, które zachęcają do tego, aby zamówić odzież damską od La Toya.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Salon sukien ślubnych Dorin z siedzibą w Łodzi dysponuje bogatym asortymentem kreacji i akcesoriów typu rękawiczki, welony czy stroiki. Każdej klientce zapewnia profesjonalne wsparcie w skompletowaniu...