Katalog firm

Kategorie


La Toya

Hurtownia odzieży damskiej La Toya dysponuje szerokim asortymentem ubrań zgodnych z najnowszymi trendami w modzie. Zarówno w sklepie online, jak i w stacjonarnym w Rzgowie oferuje sukienki, płaszcze, spodnie, bluzki i kurtki, również w rozmiarach XXL. Jako doświadczony producent odzieży gwarantuje wysoką jakość wyrobów i konkurencyjne ceny.

Odzież damska XXL

Wiele kobiet lubi kupować sobie nowe ubrania. Jednakże całe doświadczenie może okazać się niepotrzebnie utrudnione przez wąski zakres rozmiarów dostępnych w wielu sklepach. Właśnie dlatego każda kobieta, której zależy na dostępie do mody plus size powinna wybrać się na zakupy do sklepu w którym znajdzie produkty La Toya.
Jest to producent odzieży damskiej XXL, który cieszy się wieloletnim rozwojem na rynku polskim. Firma ta rozpoczęła swoją działalność 25 lat temu i wciąż udaje jej się poszerzać swoją ofertę oraz rozwijać się w nowych kierunkach. Wśród wielu metod na ciągły rozwój, jednym z nich jest dostosowywanie katalogu produktów do obecnie panujących trendów. Dzięki temu produkty La Toya wkomponują się w każdą szafę kobiecą.
Jest to jeden z nielicznych polskich producentów odzieży damskiej XXL. Jednakże poza dużą gamą rozmiarów, La Toya zapewnia także bogaty wybór wzorów i modeli ubrań. Zatem pod każdym względem jest to producent, którego oferta będzie atrakcyjna dla wszystkich kobiet.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Salon sukien ślubnych Dorin z siedzibą w Łodzi dysponuje bogatym asortymentem kreacji i akcesoriów typu rękawiczki, welony czy stroiki. Każdej klientce zapewnia profesjonalne wsparcie w skompletowaniu...