Katalog firm

Hotel Łabędy

Organizowanie szkolenia wymaga od nas znalezienia odpowiedniej sali konferencyjnej, wyposażonej w odpowiednie urządzenia do prezentacji. Nasz hotel Łabędy w Gliwicach jest przystosowany do tego typu spotkań. Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę, a z pewnością będziesz u nas gościł nie jeden raz.

Noclegi

Zatrzymując się w hotelu, powinniśmy poczuć się jak w domu. Pokój hotelowy powinien oferować nam wygodę i możliwość odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Wygodne łóżko, telewizor HD, bezprzewodowy internet to wszystko ma dla ciebie nasz hotel Gliwice, miejsce w którym prowadzisz swoje interesy, gdzie przyjeżdżasz jako turysta, powitają Cię rodzinna i miłą atmosferą. Posiłki serwowane w naszej restauracji zaspokoją Twoje wymagania kulinarne, a wieczorny spacer brzegiem Jeziora Czechowickiego, nad którym położony jest hotel, pomoże ci się dotlenić i spokojnie zasnąć.
Jeśli jesteś zwolennikiem aktywnego wypoczynku, to skorzystaj z atrakcji które gwarantuje hotel Gliwice posiadają wiele miejsc do uprawiania sportu, ale warto zapoznać się z tym co my mamy dla Ciebie. Korty tenisowe, basen Olimpijczyk a przede wszystkim ośrodek jazdy konnej, wszystko to sprawi, że pobyt u nas będzie niezapomniany i z pewnością jeszcze nie raz staniesz w naszych progach, a my powitamy Cię nie jako gościa, ale jako dawno nie widzianego członka rodziny.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Hotel Kmicic

Decydując się na organizację wesela, istotnym elementem jest elegancka sala, miła obsługa oraz doskonałe jedzenie. Wymierając nasz hotel Kmicic, mają Państwo pewność wysokiej jakości usługi. Więcej in...

Marzanna

Siedlisko Folkloru Marzanna oferuje swoim klientom miejsce noclegowe oraz pyszne potrawy z kuchni staropolskiej przygotowywane przez szefa kuchni z najlepszych składników. Kilka sal restauracyjnych gw...