Katalog firm

Hotel Łabędy

Organizowanie szkolenia wymaga od nas znalezienia odpowiedniej sali konferencyjnej, wyposażonej w odpowiednie urządzenia do prezentacji. Nasz hotel Łabędy w Gliwicach jest przystosowany do tego typu spotkań. Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę, a z pewnością będziesz u nas gościł nie jeden raz.

Noclegi

Zatrzymując się w hotelu, powinniśmy poczuć się jak w domu. Pokój hotelowy powinien oferować nam wygodę i możliwość odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Wygodne łóżko, telewizor HD, bezprzewodowy internet to wszystko ma dla ciebie nasz hotel Gliwice, miejsce w którym prowadzisz swoje interesy, gdzie przyjeżdżasz jako turysta, powitają Cię rodzinna i miłą atmosferą. Posiłki serwowane w naszej restauracji zaspokoją Twoje wymagania kulinarne, a wieczorny spacer brzegiem Jeziora Czechowickiego, nad którym położony jest hotel, pomoże ci się dotlenić i spokojnie zasnąć.
Jeśli jesteś zwolennikiem aktywnego wypoczynku, to skorzystaj z atrakcji które gwarantuje hotel Gliwice posiadają wiele miejsc do uprawiania sportu, ale warto zapoznać się z tym co my mamy dla Ciebie. Korty tenisowe, basen Olimpijczyk a przede wszystkim ośrodek jazdy konnej, wszystko to sprawi, że pobyt u nas będzie niezapomniany i z pewnością jeszcze nie raz staniesz w naszych progach, a my powitamy Cię nie jako gościa, ale jako dawno nie widzianego członka rodziny.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Marzanna

Siedlisko Folkloru Marzanna oferuje swoim klientom miejsce noclegowe oraz pyszne potrawy z kuchni staropolskiej przygotowywane przez szefa kuchni z najlepszych składników. Kilka sal restauracyjnych gw...