Katalog firm

Kategorie


Koliber

Rodzinna firma Koliber od 1993 roku produkuje wyroby mięsne, w skład których wchodzą hamburgery, steki wołowe, kulki mięsne, parówki, nuggetsy, gyros i wiele innych wysokiej jakości produktów mięsnych. Bogaty asortyment dostarczany jest do restauracji, małych lokali gastronomicznych i hurtowni. Można skosztować je również w domu.

Kotlety

Osoby, które decydują się pracować w branży gastronomicznej, muszą zdawać sobie sprawę, że zostaną bez serca... bo to serce powinni oddać gotowaniu. Rodzinna firma Koliber od dwudziestu czterech lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wyrobów mięsnych dla gastronomii typu fast food i sektora HoReCa. Przez te długie lata udoskonalaliśmy i wciąż udoskonalamy nasze produkty. Trzonem przetwórstwa pozostają jednak stare, naturalne i najlepsze metody.
Naszym klientom oferujemy szeroki wybór hamburgerów i steków wykonywanych z różnych rodzajów mięs, w różnych formach i gramaturach. Nasza elastyczność jest wyrazem tego, że na pierwszym miejscu stawiamy wymagania klienta.
Naszą nowością jest jest angus burger, czyli gratka dla wielbicieli wołowiny klasy premium. Nasz burger wykonany jest z najwyższej jakości mięsa wytwarzanego z angusa prostu z Ameryki Południowej. Proponujemy burgera o gramaturze minimum 200 gram. Każdy wielbiciel mięsa powinien skosztować tego rzadkiego w Polsce rarytasu.

Kontakt

Ulica: Ciosnowska 74C

Kod: 95-010

Miejscowość: Zgierz

http://koliber.lodz.pl/

E-mail:

Tel.:


Podobne firmy

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państ...