Katalog firm

Koczwara

Firma Koczwara, rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku. Główną działalnością firmy jest produkcja stolarki aluminiowej. W swojej ofercie posiada również montaż klimatyzacji oraz wentylacji w pomieszczeniach prywatnych, biurach oraz budynkach przemysłowych.

Klimatyzacja

Prowadzisz firmę i wiesz jak ważny jest komfort pracy Twoich pracowników? Zastanawiasz się nad zamontowaniem klimatyzacji, ale kompletnie nie wiesz komu mógłbyś powierzyć to zadanie? Jeżeli tak koniecznie powinieneś skontaktować się z nami! Koczwara Stolarka Aluminiowa Sp. J. to firma istniejąca na rynku od 1982 roku. Przez cały okres naszej działalności zdołaliśmy wypracować sobie ugruntowaną i cenioną pozycję wśród wszystkich naszych klientów. Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo w doborze urządzenia, które idealnie nada się do pomieszczenia w którym ma się znajdować, montaż klimatyzacji wraz z pełnym przeszkoleniem użytkownika oraz obsługę serwisową.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest zadowolenie naszych klientów dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników oraz oferujemy klimatyzatory pochodzące od wiodących producentów na rynku oraz w atrakcyjnych cenach!
Z naszej oferty skorzystało już wielu kontrahentów i każdy z nich wypowiada się o nas wyłącznie w samych superlatywach! Dołącz do nich również i Ty, a przekonasz się, że współpraca z nami to prawdziwa przyjemność. Jeśli klimatyzacja Stalowa Wola to tylko z nami!

Kontakt

Ulica: Brandwicka 2

Kod: 37-403

Miejscowość: Pysznica

http://koczwara.com.pl/

E-mail: biuro@koczwara.com.pl

Tel.:


Podobne firmy

sowa

Jeśli poszukują Państwo fachowców zajmujących się montażem systemów wentylacyjnych w Łodzi, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Sowa to firma z doświadczeniem, która projektuje i wykonuje syste...