Katalog firm

Hotel Kmicic

Decydując się na organizację wesela, istotnym elementem jest elegancka sala, miła obsługa oraz doskonałe jedzenie. Wymierając nasz hotel Kmicic, mają Państwo pewność wysokiej jakości usługi. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z naszą firmą.

Organizacja konferencji

Zajazd Kmicic zaprasza Państwa w swoje gościnne progi. Szukacie odpowiedzi na hasło konferencje Lublin? My, a właściwie nasz zajazd idealnie się do tego nadaje. Jesteśmy położeni niedaleko Lublina, w bardzo malowniczym i uroczym miejscu. Żadne wielkie hałasy nie będą Wam przeszkadzały w obradowaniu nad ważnymi problemami na konferencji.
Nasza cisza i spokój idealnie nadają się do zorganizowania u nas ważnych spotkań biznesowych oraz konferencji. Udostępnimy Wam bardzo nowoczesną ale jednocześnie kameralna salę. Będzie Wam się miło i wygodnie siedziało oraz rozmawiało podczas spotkania. Na Wasze życzenie udostępnimy Wam bardzo nowoczesny sprzęt audiowizualny do pomocy w urządzeniu konferencji. Kmicic naprawdę zadba o to abyście Wy i wasi współpracownicy miło wspominali czas spędzony u nas.
A na koniec konferencji proponujemy Wam urządzenie pożegnalnej zabawy/kolacji. Chętnie Was ugościmy Was u siebie. Zajazd Kmicic to naprawdę idealne miejsce do spotkań biznesowych. Będziecie u nas czuć wspaniale.

Kontakt

Ulica: Zemborzyce Dolne 62

Kod: 20-492

Miejscowość: Lublin

http://www.kmicichotel.pl/

E-mail: biuro@kmicichotel.pl

Tel.: 81 750-00-99


Podobne firmy

Marzanna

Siedlisko Folkloru Marzanna oferuje swoim klientom miejsce noclegowe oraz pyszne potrawy z kuchni staropolskiej przygotowywane przez szefa kuchni z najlepszych składników. Kilka sal restauracyjnych gw...

Hotel Łabędy

Organizowanie szkolenia wymaga od nas znalezienia odpowiedniej sali konferencyjnej, wyposażonej w odpowiednie urządzenia do prezentacji. Nasz hotel Łabędy w Gliwicach jest przystosowany do tego typu s...