Katalog firm

Katan

Obsługa firm w zakresie księgowości, rachunkowości, spraw kadrowych i płacowych - to zadania, które należy zlecić profesjonalnemu Biuru Rachunkowemu. Takie usługi oferuje KATAN, Biuro Rachunkowe z prawie 20-letnim doświadczeniem, brak słów kluczowych. Pomagają również przedsiębiorcom w kontaktach z Urzędami czy ZUS.

Usługi księgowe

Prawidłowe rozliczenia i płacenie należności podatkowych to obowiązek każdego właściciela firmy. Jednak niektórzy nie radzą sobie z zawiłościami przepisów w tym względzie i wtedy swoją pomoc oferuje im zaufane biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki, to miasto w którym można znaleźć jego siedzibę i zawsze skorzystać z wyjątkowo szerokiego zakresu usług.
Wykwalifikowani i doskonale wykształceni pracownicy biura pomogą wypełnić zgodnie z przepisami całą dokumentację podatkową, księgi rachunkowe, rejestry i ewidencje, a nawet sporządzą listy płac. W razie potrzeby mogą oni również reprezentować przedsiębiorcę we wszelkich sprawach, nierzadko spornych, przed stosownymi urzędami i innymi instytucjami państwowymi.
Warto powierzyć sprawy księgowe swojej firmy profesjonalistom zatrudnionym przez najlepsze biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki dzięki ich pracy staje się miejscem wyjątkowo przyjaznym dla biznesu i zachęcającym inwestorów nie tylko z okolicy, ale i z innych regionów naszego kraju, a nawet z zagranicy.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60