Katalog firm

Katan

Obsługa firm w zakresie księgowości, rachunkowości, spraw kadrowych i płacowych - to zadania, które należy zlecić profesjonalnemu Biuru Rachunkowemu. Takie usługi oferuje KATAN, Biuro Rachunkowe z prawie 20-letnim doświadczeniem, brak słów kluczowych. Pomagają również przedsiębiorcom w kontaktach z Urzędami czy ZUS.

Usługi księgowe

Prawidłowe rozliczenia i płacenie należności podatkowych to obowiązek każdego właściciela firmy. Jednak niektórzy nie radzą sobie z zawiłościami przepisów w tym względzie i wtedy swoją pomoc oferuje im zaufane biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki, to miasto w którym można znaleźć jego siedzibę i zawsze skorzystać z wyjątkowo szerokiego zakresu usług.
Wykwalifikowani i doskonale wykształceni pracownicy biura pomogą wypełnić zgodnie z przepisami całą dokumentację podatkową, księgi rachunkowe, rejestry i ewidencje, a nawet sporządzą listy płac. W razie potrzeby mogą oni również reprezentować przedsiębiorcę we wszelkich sprawach, nierzadko spornych, przed stosownymi urzędami i innymi instytucjami państwowymi.
Warto powierzyć sprawy księgowe swojej firmy profesjonalistom zatrudnionym przez najlepsze biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki dzięki ich pracy staje się miejscem wyjątkowo przyjaznym dla biznesu i zachęcającym inwestorów nie tylko z okolicy, ale i z innych regionów naszego kraju, a nawet z zagranicy.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Taxform

Taxform to można by powiedzieć, nowy format księgowości. Zapewniamy też, że cel, jaki przed sobą stawiamy to zapewnienie profesjonalnej pomocy bez względu na to jak bardzo wymagający jest klient. W of...