Katalog firm

Karwikol

Nie musisz posiadać zaawansowanych środków czystości jeśli chcesz mieć idealnie czyste mieszkanie, biuro czy inny obiekt. Firma sprzątająca Karwikol może pracować na własnych środkach, a ponieważ korzysta wyłącznie z produktów najwyższej jakości, możesz mieć pewność zachwycających efektów. Na pewno będziesz zadowolony.

Sprzątanie mieszkania

Poszukują Państwo profesjonalnej firmy, która świadczy usługi kompleksowego sprzątania obiektów? Cenią Państwo doświadczenie i renomę? Oferta firmy Karwikol skierowana jest właśnie do Państwa!
Nasza firma posiada doświadczenie w branży porządkowej. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi sprzątania w dowolnym obiekcie. W trosce o naszym klientów propozycja firmy Karwikol uwzględnia również takie czynności jak robienie zakupów, prasowanie, koszenie trawników, opiekę nad grobami i wiele innych. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz zadowolenie z poziomu świadczenia usług. Oferujemy naszym klientom atrakcyjne ceny.
Firma Karwikol zatrudnia wykwalifikowany i rzetelny personel. Pracownicy firmy angażują się w każde wykonywane zadanie. Są uczciwi i sumienni. Zespół pracuje na firmowych bądź powierzonych przez klienta środkach czystości. Godziny pracy zależą od preferencji klienta. Jeśli więc interesuje Państwa sprzątanie mieszkań Gliwice, to tylko u nas!
Dzięki nam odpoczniesz w czystych pomieszczeniach. Proponujemy pomoc w wielu czynnościach domowych. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631


Podobne firmy

Clean Service

Szukają Państwo solidnej firmy z Łodzi, której bez obaw można zlecić pranie tapicerki samochodowej? Zapraszamy na stronę. Clean Service działa w branży sprzątającej od wielu lat. Na liście naszych usł...