Katalog firm

Kategorie


Karwikol

Nie musisz posiadać zaawansowanych środków czystości jeśli chcesz mieć idealnie czyste mieszkanie, biuro czy inny obiekt. Firma sprzątająca Karwikol może pracować na własnych środkach, a ponieważ korzysta wyłącznie z produktów najwyższej jakości, możesz mieć pewność zachwycających efektów. Na pewno będziesz zadowolony.

Sprzątanie biura

Nasza firma sprzątająca oferuje profesjonalne sprzątanie na terenie Gliwic i pobliskich okolic. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i również do klientów prywatnych. Jeżeli nie mają Państwo czasu, ani chęci aby posprzątać biuro lub swoje mieszkanie, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i zamówcie kompleksowe sprzątanie biur Gliwice.
Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami i to zarówno wśród dużych firm korporacyjnych, jak i również wśród niewielkich lokalnych firm. Korzystamy z bardzo skutecznych środków chemicznych, które nie niszczą mebli. Zapewniamy wysoką jakość usług, konkurencyjne ceny oraz terminowość w realizacji podjętych zleceń.
Zajmujemy się nie tylko sprzątaniem mieszkań, ale również posesji. Na naszej stronie karwikol.pl znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie usługowej oraz aktualny cennik. Oferujemy sprzątanie systematyczne i jednorazowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631


Podobne firmy

Clean Service

Szukają Państwo solidnej firmy z Łodzi, której bez obaw można zlecić pranie tapicerki samochodowej? Zapraszamy na stronę. Clean Service działa w branży sprzątającej od wielu lat. Na liście naszych usł...