Katalog firm

JC Design

JC Design - zapraszam do mojej firmy, jeżeli chcecie, aby to profesjonalista zajął się projektowaniem Waszych wnętrz. Moja praca jest moją pasją, dlatego do każdego projektu podchodzę z wielkim zaangażowaniem oraz starannością. Zapraszam do siebie klientów indywidualnych oraz firmy, instytucje oraz urzędy.

Projektowanie wnętrz

Każdy, kto miał okazję zajmować się zagospodarowaniem wnętrz zdaje sobie sprawę z tego, jak pracochłonne jest to zadanie. Raz wykończone cztery ściany często nie zmieniają się przez lata, dlatego ważne jest, aby zaangażować się w projekt i być pewnym zastosowanych rozwiązań.
Nasze biuro oferuje kompleksowe usługi z zakresu aranżacji przestrzeni wewnętrznych. W skład firmowego portfolio wchodzi nie tylko projektowanie wnętrz Łódź, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale także w całej Polsce. Pomagamy nie tylko stworzyć projekty wnętrz, ale dzięki współpracy z osobami wykonującymi prace remontowe i rzemieślnicze jesteśmy w stanie przenieść te koncepcje do rzeczywistości. Posiadamy bogate doświadczenie w zagospodarowaniu wszelkich obiektów, od pojedynczych pomieszczeń, przez całe domy mieszkalne czy lokale firmowe, aż po budynki użyteczności publicznej.
Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i zaangażowaniu w każdy projekt jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą jakość usług. Ponadto zlecenia wykonujemy w terminie, dzięki czemu konkurencję zostawiamy daleko w tyle.

Kontakt

Ulica: Oszczepowa 68

Kod: 94-123

Miejscowość: Łódź

http://jc-design.pl/

E-mail: biuro@jcdesign.pl

Tel.: 605-680-625


Podobne firmy

Aneta Kaźmierczak

Chcesz dostosować do swoich potrzeb mieszkanie zakupione na rynku wtórnym? Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy, wejdź na stronę i zobacz, co może dla Ciebie zrobić dekorator wnętrz Aneta Kaźmierczak. Z...

H3Projekt

H3Projekt oferuje kompleksowe projektowanie i aranżowanie wnętrz. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również z firmami oraz instytucjami publicznymi, którzy chcą zadbać o swoje wnętrza. Je...