Katalog firm

Kategorie


Italooptica

Firma optyczna Italooptica istnieje na rynku 18 lat. Prowadzi salony w Łodzi, Zgierzu i Głownie. Na profesjonalną obsługę może tu liczyć każdy, kto ma problem ze wzrokiem, chce wykonać badania okulistyczne lub kupić nowe okulary. Oprócz szkieł korekcyjnych i wielu wzorów oprawek, firma oferuje atestowane okulary przeciwsłoneczne.

Salon optyczny

Znaczna część populacji ludzkiej w trakcie swojego życia rozwija pewnego rodzaju problemy ze wzrokiem. Są to schorzenia na tyle powszechne, że salony optyczne można znaleźć niemalże w każdym mieście polskim. Jednakże jeżeli ktoś potrzebuje znaleźć naprawdę dobry salon optyczny ma do zaoferowania jedno z najlepszych miejsc tego typu w Polsce.
Mowa oczywiście o salonie optycznym Italooptica, który istnieje już od 18 lat. W ciągu długich lat swojej działalności, salon Italooptica zdołał udowodnić jakość swoich usług i pełen profesjonalizm zatrudnianych tam pracowników. W Italooptica możliwe jest wykonanie specjalistycznych badań okulistycznych oraz dobranie odpowiednich okularów, które pozwalają na korekcję wad wzroku.
Oferta Italooptica jest naprawdę bogata, skupiając się przede wszystkim na okularach różnego rodzaju oraz oprawkach do nich pasujących. Salon zapewnia dostęp do wielu marek, dlatego też każdy klient z całą pewnością znajdzie okulary i oprawki, które będą dopasowane do jego upodobań.
Zapraszamy do naszego salonu optycznego bądź też na stronę https://italooptica.pl/, na której to znajdą Państwo cały asortyment wysokiej jakości okularów.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Sieć salonów optycznych Ocular Canada to synonim wysokiej jakości i profesjonalizmu. Firma założona została 18 lat temu, gdy pierwszy został otwarty zakład w kanadyjskim Toronto. Z czasem otwarte zost...

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" oferuje swoim klientom oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne oraz szkła kontaktowe i okularowe. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiału, więc...