Katalog firm

Kategorie


Italooptica

Firma optyczna Italooptica istnieje na rynku 18 lat. Prowadzi salony w Łodzi, Zgierzu i Głownie. Na profesjonalną obsługę może tu liczyć każdy, kto ma problem ze wzrokiem, chce wykonać badania okulistyczne lub kupić nowe okulary. Oprócz szkieł korekcyjnych i wielu wzorów oprawek, firma oferuje atestowane okulary przeciwsłoneczne.

Oprawki do okularów

Dla wielu osób okulary korekcyjne to przedmiot, z którym mają do czynienia na co dzień, niekiedy od wczesnych lat swojego życia. W takim przypadku niezwykle ważne jest, że okulary te będą odpowiednio dobrane. Nie chodzi jednak tylko o to, aby szkła były dostosowane do wady wzroku, ale także o wygląd oprawek, które stanowią ozdobę okularów.
Okulary ze stylowymi oprawkami mogą sprawić, że osoba prezentuje się wyjątkowo dobrze. Jednakże znalezienie pasujących oprawek nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza że wiele salonów optycznych posiada bardzo ograniczoną ofertę. Inaczej jest w Italooptica, czyli łódzkiej sieci salonów optycznych, która od niemalże dwóch dekad nieustannie pracuje nad swoją ofertą, poszerzając ją i wzbogacając o produkty nowych marek.
Dlatego też, jeżeli kogokolwiek interesują stylowe oprawki do okularów Łódź to dokładnie to miejsce, do którego trzeba się wybrać. W Italooptica każdy klient może mieć stuprocentową pewność, że znajdzie taką parę okularów, która będzie dopasowana właśnie do niego.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Sieć salonów optycznych Ocular Canada to synonim wysokiej jakości i profesjonalizmu. Firma założona została 18 lat temu, gdy pierwszy został otwarty zakład w kanadyjskim Toronto. Z czasem otwarte zost...

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" oferuje swoim klientom oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne oraz szkła kontaktowe i okularowe. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiału, więc...