Katalog firm

Kategorie


Italooptica

Firma optyczna Italooptica istnieje na rynku 18 lat. Prowadzi salony w Łodzi, Zgierzu i Głownie. Na profesjonalną obsługę może tu liczyć każdy, kto ma problem ze wzrokiem, chce wykonać badania okulistyczne lub kupić nowe okulary. Oprócz szkieł korekcyjnych i wielu wzorów oprawek, firma oferuje atestowane okulary przeciwsłoneczne.

Okulista dziecięcy

Znalezienie dobrego lekarza specjalizującego się w chorobach dziecięcych zawsze może być trudnym zadaniem. Podobnie jest jeżeli chodzi o okulistów dziecięcych. Niestety bardzo wiele osób już w dzieciństwie zaczyna cierpieć z powodu różnego rodzaju problemów ze wzrokiem. Mogą one znacząco wpływać na rozwój dziecka. Z tego też powodu każdy rodzic powinien zadbać, aby jego dziecko regularnie przechodziło podstawowe badania okulistyczne.
Jeżeli komuś zależy na wizycie u takiego specjalisty jak okulista dziecięcy Łódź to miasto gdzie otwarta jest Italooptica. Italooptica to salon optyczny, w którym na pewno można otrzymać opiekę okulistyczną na najwyższym poziomie. Oprócz przeprowadzenia wszelkich podstawowych badań wzroku oraz konsultacji z okulistą, Italooptica posiada w sprzedaży okulary korekcyjne różnych marek.
Jest to salon optyczny z bardzo długim stażem, dlatego też jego oferta jest wyjątkowo różnorodna, rozbudowana po długich latach działalności salonu. Dzięki temu każdy klient salonu Italooptica na pewno znajdzie okulary dla siebie.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Sieć salonów optycznych Ocular Canada to synonim wysokiej jakości i profesjonalizmu. Firma założona została 18 lat temu, gdy pierwszy został otwarty zakład w kanadyjskim Toronto. Z czasem otwarte zost...

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" oferuje swoim klientom oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne oraz szkła kontaktowe i okularowe. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiału, więc...