Katalog firm

Italooptica

Firma optyczna Italooptica istnieje na rynku 18 lat. Prowadzi salony w Łodzi, Zgierzu i Głownie. Na profesjonalną obsługę może tu liczyć każdy, kto ma problem ze wzrokiem, chce wykonać badania okulistyczne lub kupić nowe okulary. Oprócz szkieł korekcyjnych i wielu wzorów oprawek, firma oferuje atestowane okulary przeciwsłoneczne.

Okulista

Dla każdego, komu potrzebny jest okulista Łódź ma do zaoferowania doskonałą kadrę pracowników sieci salonów optycznych Italooptica. Sieć ta powstała niecałe dwie dekady temu i od tamtego czasu rozwinęła swoją działalność na teren całego województwa łódzkiego.
Choć konkurencji w branży okulistycznej na pewno nigdy nie zabraknie, Italooptica ma pewną przewagę w postaci szerokiego wyboru okularów oraz możliwości załatwiania szybkich konsultacji ze specjalistami. Do tych specjalistów zaliczyć można nie tylko zwykłego okulistę, ale także okulistę dziecięcego. Sprawia to, że Italooptica to salon dla każdego, bez względu na wiek oraz to, jak zaawansowane są jego problemy ze wzrokiem. Celem sieci salonów optycznych Italooptica jest zadbać o wzrok swoich klient. Wszakże jest to najważniejszy zmysł jaki posiadają ludzie i dlatego też tak ważne jest, aby skorzystać z każdej opcji leczenia, jaką oferuje współczesna medycyna.
Italooptica to zatem prawdziwa esencja profesjonalizmu oraz szacunku dla zdrowia swoich klientów.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" oferuje swoim klientom oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne oraz szkła kontaktowe i okularowe. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiału, więc...

Ocular Canada oddział Gdańsk

Sieć salonów optycznych Ocular Canada to synonim wysokiej jakości i profesjonalizmu. Firma założona została 18 lat temu, gdy pierwszy został otwarty zakład w kanadyjskim Toronto. Z czasem otwarte zost...