Katalog firm

Italooptica

Firma optyczna Italooptica istnieje na rynku 18 lat. Prowadzi salony w Łodzi, Zgierzu i Głownie. Na profesjonalną obsługę może tu liczyć każdy, kto ma problem ze wzrokiem, chce wykonać badania okulistyczne lub kupić nowe okulary. Oprócz szkieł korekcyjnych i wielu wzorów oprawek, firma oferuje atestowane okulary przeciwsłoneczne.

Okulary przeciwsłoneczne

Italooptica to idealne miejsce dla wszystkich tych osób, które chcą kupić porządne okulary przeciwsłoneczne w rozsądnej cenie. W dzisiejszych czasach eleganckie okulary przeciwsłoneczne to coś więcej niż jeden z dodatków do stroju, dlatego też warto postawić na produkty z najwyższej światowej półki.
Tylko wysokiej jakości soczewki są w stanie zabezpieczyć wzrok przed niebezpiecznym promieniowaniem UV. Współpracujemy z największymi markami na całym świecie, dzięki czemu dokonując u nas zakupów mają Państwo 100% pewność, że w wasze ręce trafią okulary przeciwsłoneczne z najwyższej światowej półki. Najbardziej wymagającym klientom polecamy niezawodne okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, które w swojej klasie nie mają sobie równych.
Filtr UV zapewnia profesjonalną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Na wszystkie nasze okulary udzielamy profesjonalnej gwarancji, która jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania. Italooptica to gwarancja udanych i satysfakcjonujących zakupów, również na stronie https://italooptica.pl/okulary-przeciwsloneczne/.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" oferuje swoim klientom oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne oraz szkła kontaktowe i okularowe. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiału, więc...

Ocular Canada oddział Gdańsk

Sieć salonów optycznych Ocular Canada to synonim wysokiej jakości i profesjonalizmu. Firma założona została 18 lat temu, gdy pierwszy został otwarty zakład w kanadyjskim Toronto. Z czasem otwarte zost...