Katalog firm

Intprojekt

Jeśli pragną Państwo usprawnić procesy technologiczne w firmie, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Dla inżynierów z Intprojekt automatyka przemysłowa nie ma tajemnic. Dlatego chętnie realizujemy nawet zaawansowane projekty. W ofercie mamy też systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn i wiele więcej. Zapraszamy!

Projekty elektryczne

INTPROJEKT automatyka przemysłowa to przedsiębiorstwo specjalizujące się w wykonywaniu różnego typu projektów, usprawniających pracę i komfort użytkowania. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw i obiektów o charakterze publicznym, jak i osób prywatnych.
Wyróżnia nas szeroka wiedza oraz szeroki zakres kompetencji. Posiadamy niezbędne uprawnienia, które poświadczają wysoki standard świadczonych usług. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Staramy się poznać jak najlepiej wymagania klienta, a następnie stworzyć projekt systemu, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania.
Wykonujemy m.in. systemy wizyjne, pomiary i projekty elektryczne, systemy sterowania maszyn, programowanie sterowników PLC, a także wiele więcej. Nasze projekty elektryczne tworzone są przez najlepszych specjalistów, którzy posiadają zaświadczenie Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Wykonujemy dokumentację wstępną, przetargową, wykonawczą, a także budowlaną. Pracujemy również w języku angielskim.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468