Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Jeśli pragną Państwo usprawnić procesy technologiczne w firmie, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Dla inżynierów z Intprojekt automatyka przemysłowa nie ma tajemnic. Dlatego chętnie realizujemy nawet zaawansowane projekty. W ofercie mamy też systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn i wiele więcej. Zapraszamy!

Projekt automatyki przemysłowej

Podstawą oferty INPROJEKT jest projektowanie automatyki przemysłowej. Wykonaliśmy tysiące zleceń dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz przemysłowych. Wyróżnia nas profesjonalizm, bogate doświadczenie oraz terminowość w realizacji zleceń. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych usług zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.
Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta. Projekty wykonujemy po wcześniejszym ustaleniu szczegółów i potrzeb zleceniodawcy. Każdy zlecenie wyceniane jest indywidualnie, jednak proponowane przez nas ceny są najkorzystniejsze na rynku. W naszej ofercie znajdują się m.in. pomiary elektryczne, systemy sterowania maszyn, systemy wizyjne, prefabrykacja szaf sterowniczych, programowanie sterowników PLC, a także wiele więcej.
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Bazujemy wyłącznie na najwyższej jakości komponentach. Dokonujemy kompleksowej instalacji oraz integracji systemu w siedzibie klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby w sposób szybki i fachowy przekazać wszystkie zasady jego obsługi.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468