Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Harmonia to nowoczesne Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Zajmuje się leczeniem różnego rodzaju uzależnień, depresji czy zaburzeń lękowych. Oprócz profesjonalnej psychoterapii- również w formie online oferuje konsultacje, diagnozowanie, opiniowanie na potrzeby instytucji i szkolenia dla studentów zainteresowanych problematyką uzależnień.

Uzależnienia od narkotyków

Nie bez powodu od najmłodszych lat mówi się dzieciom, aby unikały narkotyków. Niewiele jest tak szybko wyniszczających uzależnień jak uzależnienie od narkotyków. Te środki chemiczne są w stanie zmienić funkcjonowanie całego organizmu na wiele lat, niekiedy nieodwracalnie, co dodatkowo utrudnia ich odstawienie. Dlatego też rozpoczynając swój detoks, zawsze warto jest znaleźć sobie profesjonalną pomoc jako wsparcie.
Wsparciem, które często jest bagatelizowane, jest z całą pewnością to, jakie zapewnia dobry psychoterapeuta. Terapia jest niezbędna podczas wychodzenia z uzależnienia, ponieważ pozwala rozwiązać problemy, które doprowadziły do tej choroby od samego początku. Dlatego też jeżeli kogoś interesuje leczenie uzależnień od narkotyków Wrocław to miasto, w którym działa doskonałe Centrum Psychoterapii Harmonia.
Pracująca tam Magdalena Gierula posiada wieloletnie doświadczenie w terapii osób uzależnionych. Dzięki temu jest w stanie pomóc każdemu z problemami, jakimi się zmaga i znaleźć na nie rozwiązanie.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Wiele osób zmaga się z problemem, którego samodzielnie nie jest w stanie przepracować. Bardzo pomocną osoba w takiej sytuacji jest psychoterapeuta. Zwraca on uwagę na sedno problemu oraz pomaga dobrać...

Instytut Terapii ITPB

Z roku na rop rośnie ilość osób, które zgłaszają się do psychoterapeuty, jednocześnie planują skorzystać z jego usług a tym samym pomóc sobie w walce z nerwicą lub depresją. Nasz Instytut Terapii Pozn...