Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Harmonia to nowoczesne Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Zajmuje się leczeniem różnego rodzaju uzależnień, depresji czy zaburzeń lękowych. Oprócz profesjonalnej psychoterapii- również w formie online oferuje konsultacje, diagnozowanie, opiniowanie na potrzeby instytucji i szkolenia dla studentów zainteresowanych problematyką uzależnień.

Psychoterapia indywidualna

W dzisiejszych zabieganych czasach, gdzie każdy z nas działa na najwyższych obrotach, czasami ma prawo coś za szwankować. Multizadaniowość jest w cenie, tak samo jak działanie na najwyższych obrotach. Jednakże prędzej czy później może to się odbić na naszym zdrowiu psychicznym, a wtedy jedyną pomocą są spotkania z psychoterapeutą.
Istnieje wiele czynników czy zaburzeń, które mogą wymagać spotkać indywidualnych z psychoterapeutą. Od poważnych jak depresja, zaburzenia odżywiania, trauma po wydawałoby się mniej znaczące jak kompleksy, notoryczny stres, nieradzenie sobie z emocjami. Wbrew pozorom te "mniej znaczące" czynniki są także bardzo niebezpieczne, bo to właśnie one, mogą przyczynić się do rozwoju poważniejszych zaburzeń, a i same w sobie, utrudniają codzienne, prawidłowe funkcjonowanie.
Jeżeli widzisz, że coś w Twoim życiu nie gra, parę rzeczy szwankuje, warto umówić się indywidualnie z psychoterapeutą, gdyż już kilka sesji, może znacząco poprawić jakość Twojego życia. Jeśli masz wątpliwości, odwiedź wcześniej naszą stronę http://harmonia-terapia.pl/.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Z roku na rop rośnie ilość osób, które zgłaszają się do psychoterapeuty, jednocześnie planują skorzystać z jego usług a tym samym pomóc sobie w walce z nerwicą lub depresją. Nasz Instytut Terapii Pozn...

Ewa Czernik

Wiele osób zmaga się z problemem, którego samodzielnie nie jest w stanie przepracować. Bardzo pomocną osoba w takiej sytuacji jest psychoterapeuta. Zwraca on uwagę na sedno problemu oraz pomaga dobrać...