Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Harmonia to nowoczesne Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Zajmuje się leczeniem różnego rodzaju uzależnień, depresji czy zaburzeń lękowych. Oprócz profesjonalnej psychoterapii- również w formie online oferuje konsultacje, diagnozowanie, opiniowanie na potrzeby instytucji i szkolenia dla studentów zainteresowanych problematyką uzależnień.

Leczenie depresji

Depresja jest niesamowicie wyniszczającą chorobą, która w przeciągu paru lat może nieodwracalnie zniszczyć życie nawet najsilniejszej z osób. Dlatego też to nie od siły osobistej zależy poradzenie sobie z tą chorobą, ale od kroków, jakich jest się gotowych podjąć, aby na poważnie zwalczyć to schorzenie.
Przede wszystkim dla osób zmagających się z depresją zawsze zalecana jest terapia farmakologiczna. Jednakże ona sama w sobie rzadko wystarczy. Najlepsze efekty daje w połączeniu z psychoterapią i właśnie to oferuje Centrum Psychoterapii Harmonia. Centrum to znajduje się we Wrocławiu i już od wielu lat pomaga osobom, zmagającym się z różnego rodzaju zaburzeniami psychologicznymi, w tym z depresją.
Tam można zawsze liczyć na psychoterapię z dobrze wyszkolonych psychoterapeutą, który na poważnie traktuje sytuację każdego ze swoich klientów i postara się, aby każdemu pomóc jak najlepiej to potrafi. Zatem jeżeli kogoś interesuje leczenie depresji Wrocław i Centrum Psychoterapii Harmonia na pewno zaoferują rozwiązanie.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Wiele osób zmaga się z problemem, którego samodzielnie nie jest w stanie przepracować. Bardzo pomocną osoba w takiej sytuacji jest psychoterapeuta. Zwraca on uwagę na sedno problemu oraz pomaga dobrać...

Instytut Terapii ITPB

Z roku na rop rośnie ilość osób, które zgłaszają się do psychoterapeuty, jednocześnie planują skorzystać z jego usług a tym samym pomóc sobie w walce z nerwicą lub depresją. Nasz Instytut Terapii Pozn...