Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Harmonia to nowoczesne Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Zajmuje się leczeniem różnego rodzaju uzależnień, depresji czy zaburzeń lękowych. Oprócz profesjonalnej psychoterapii- również w formie online oferuje konsultacje, diagnozowanie, opiniowanie na potrzeby instytucji i szkolenia dla studentów zainteresowanych problematyką uzależnień.

Leczenie alkoholizmu

Polska nie bez powodu posiada niechlubną łatkę kraju alkoholików. Wśród wszystkich kategorii wiekowych, to właśnie uzależnienie od alkoholu wygrywa wśród polskich obywateli. Co gorsze, coraz to młodsze osoby decydują się sięgnąć po butelkę, jako rozwiązanie dla swoich problemów natury psychologicznej. Dlatego też warto jest poszukać pomocy jak najszybciej to możliwe, zanim ta choroba zacznie naprawdę rujnować czyjeś życie.
Leczenie alkoholizmu jest wykonalne, ale wymaga olbrzymiej dyscypliny i odwagi. Często z tego powodu jest odwlekane przez wiele lat. Na szczęście jednak w odpowiednim środowisku, można znaleźć w sobie siłę aby podjąć się tego wyzwania. Zatem jeżeli kogoś interesuje leczenie alkoholizmu Wrocław to siedziba świetnego ośrodkach psychologicznego.
Centrum Psychoterapii Harmonia od lat pomaga osobom, zmagającym się z uzależnieniami, w tym z uzależnieniem od alkoholu. W warunkach, na jakich odbywa się tam terapia, każdy może mieć pewność, że jego problemy będą potraktowane poważnie i profesjonalnie.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Wiele osób zmaga się z problemem, którego samodzielnie nie jest w stanie przepracować. Bardzo pomocną osoba w takiej sytuacji jest psychoterapeuta. Zwraca on uwagę na sedno problemu oraz pomaga dobrać...

Instytut Terapii ITPB

Z roku na rop rośnie ilość osób, które zgłaszają się do psychoterapeuty, jednocześnie planują skorzystać z jego usług a tym samym pomóc sobie w walce z nerwicą lub depresją. Nasz Instytut Terapii Pozn...