Katalog firm

Kategorie


H3Projekt

H3Projekt oferuje kompleksowe projektowanie i aranżowanie wnętrz. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również z firmami oraz instytucjami publicznymi, którzy chcą zadbać o swoje wnętrza. Jeżeli chcecie być postrzegani jako profesjonalna firma, to skorzystajcie z pomocy najlepszych profesjonalistów.

Projektowanie wnętrz

Nasza firma powstała w związku z ideą poprawiania jakości życia oraz użytkowania różnego rodzaju wnętrz. Każdy nasz pracownik to profesjonalny projektant wnętrz z Olsztyna. Posiada niezbędną wiedzę, którą wciąż uzupełnia, ma bogate doświadczenie i przede wszystkim podchodzi do swojej pracy z pasją i sercem.
Każde realizowane przez nas zlecenie jest traktowane indywidualnie. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że klienci mogą mieć bardzo różne wizje tego samego typu wnętrza. Wynika to z ich doświadczeń oraz poczucia estetyki. Słuchamy dokładnie naszych klientów, zależy nam bowiem na jak najlepszym utrafieniu w ich gust i potrzeby. Obustronna satysfakcja kończąca współpracę to część naszego wynagrodzenia.
Chcemy wnosić do każdego projektowanego wnętrza smak, piękno i użyteczność. Użytkownicy i właściciele powinni czuć się w nich bardzo dobrze, niezależnie od charakteru danego wnętrza. Chcemy ulepszać codzienność i otoczenie naszych klientów, dawać im poczucie bezpieczeństwa oraz wiarę w jutro. Jeśli chcesz zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami naszych projektantów wnętrz - zajrzyj na stronę firmową https://h3projekt.pl/.

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808


Podobne firmy

JC Design

JC Design - zapraszam do mojej firmy, jeżeli chcecie, aby to profesjonalista zajął się projektowaniem Waszych wnętrz. Moja praca jest moją pasją, dlatego do każdego projektu podchodzę z wielkim zaanga...