Katalog firm

H3Projekt

H3Projekt oferuje kompleksowe projektowanie i aranżowanie wnętrz. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również z firmami oraz instytucjami publicznymi, którzy chcą zadbać o swoje wnętrza. Jeżeli chcecie być postrzegani jako profesjonalna firma, to skorzystajcie z pomocy najlepszych profesjonalistów.

Dekoracja wnętrz

Projektowanie wnętrz nie jest prostym zadaniem, choć może dla wielu osób takim się wydawać. Możliwości jest wiele, a budżet często jest ograniczony. Potrzeba talentu aby móc tak połączyć swoje marzenia z rzeczywistością, aby ostateczny wynik był zadowalający. Z tego też powodu coraz częściej ludzie decydują się skorzystać z usług, jakie świadczy dekorator wnętrz.
Jest to zazwyczaj osoba z dużym doświadczeniem w swojej branży, dzięki czemu może w szybki sposób pomóc swoim klientom w urządzeniu każdego mieszkania lub domu. Dlatego też dla każdego, kto potrzebuje pomocy jaką może zaoferować dekorator wnętrz Olsztyn to miasto, w którym bez problemu można znaleźć prawdziwego mistrza w tym fachu. Mowa oczywiście o pracowni h3 projekt, otworzonej przez Monikę Hajn.
Pracownia ta ma już bogate portfolio, po którym jednoznacznie widać talent jak tkwi w projektach utworzonych w tej firmie. Zatem każdy kto potrzebuje pomocy w urządzaniu swojego nowego mieszkania na pewno znajdzie tę pomoc w Olsztynie.

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808


Podobne firmy

JC Design

JC Design - zapraszam do mojej firmy, jeżeli chcecie, aby to profesjonalista zajął się projektowaniem Waszych wnętrz. Moja praca jest moją pasją, dlatego do każdego projektu podchodzę z wielkim zaanga...