Katalog firm

Frodent

Szukasz dobrego stomatologa na terenie Łodzi? Odwiedź stronę i zapoznaj się z ofertą przychodni Frodent. Czekają tu na Ciebie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie stomatologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki czy implantologii. Przychodnia oferuje kompleksowe usługi i leczenie bezstresowe.

Implanty zębowe

Od lat otaczamy naszych klientów profesjonalną opieką stomatologiczną. Z każdym rokiem jesteśmy lepsi. staramy się być na bieżąco z nowościami w dziedzinie naszej działalności. dlatego każdy nasz pacjent może być pewny, że zostanie poddany leczeniu na najwyższym poziomie. Zatrudniamy świetnych specjalistów, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje
Oferujemy nie tylko leczenie sensu stricte, ale i świetnej jakości implanty Łódź. Staramy się zwrócić uwagę na takie rozwiązanie osobom, które mają problem z brakiem uzębienia, gdyż jest ono coraz popularniejsze, dostępniejsze i - przede wszystkim - zapewnia spora wygodę. Każda osoba, która decyduje się na leczenie u nas, może liczyć na trafną ocenę sytuacji oraz fachowe doradztwo.
Pacjentów przyjmujemy od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-20:00, co daje możliwość skorzystania z naszych usług także osobom pracującym. Staramy się, aby każdy zabieg przebiegł bezstresowo i z zapewnieniem jak najlepszych skutków. Przekonało się już o tym wielu pacjentów, którzy polecają nas swoim znajomym.

Kontakt

Ulica: Rojna 25

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.frodent.pl/

E-mail: rojna@frodent.pl 

Tel.: 600-635-647


Podobne firmy

Amigodental

Wychodząc na przeciw potrzebom dzisiejszego społeczeństwa, powstała klinika Amigodental. Realizuje ona wszystkie usługi stomatologiczne w oparciu o najnowocześniejsze sprzęty światowych marek. W kadrz...