Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli rozglądasz się za zaufanym fotografem, warto pomyśleć o zapoznaniu się ze stroną Foto24.com.pl. Strona ta poświęcona jest pracy Bartosza Wojciechowskiego. Bartosz Wojciechowski to fotograf, który stawia sobie za cel wydobycie niepowtarzalnego piękna – niezależnie od tego, jakim obiektem się zajmuje.

Fotograf

Ślub to jedno z najpiękniejszych wspomnień w całym życiu. Warto zadbać o to, aby w tak wyjątkowym dniu była przy Was osoba, która wykona piękne zdjęcia, będące wyjątkowym wspomnieniem na bardzo długi czas. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, którą znajdziesz na stronie https://www.foto24.com.pl/.
Fotografia od zawsze była naszą pasją, dzięki czemu mogliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym. Do wszystkich narzeczonych, którzy nam zaufaja, podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu w lepszy sposób jesteśmy w stanie zrealizować naszą ofertę. Możemy być z Wami już od momentu przygotowań do ślubu. Doskonale wiemy, że to co dzieje się przed samym ślubem jest dla wielu osób ważny. Będziemy z Wami także w kościele/urzędzie, gdzie będziecie składać przysięgę małżeńską.
No i nie zabraknie nas na zabawie, gdzie wszyscy goście będą się razem z Wami doskonale bawić. Otrzymacie od nas wyjątkowy komplet zdjęć, które będziecie mogli zachować na bardzo długi czas. Przekonajcie się, że nasza oferta jest wyjątkowa. Tak samo jak wyjątkowe są wszystkie Pary Młode.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610