Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli rozglądasz się za zaufanym fotografem, warto pomyśleć o zapoznaniu się ze stroną Foto24.com.pl. Strona ta poświęcona jest pracy Bartosza Wojciechowskiego. Bartosz Wojciechowski to fotograf, który stawia sobie za cel wydobycie niepowtarzalnego piękna – niezależnie od tego, jakim obiektem się zajmuje.

Fotobudka

Planując swoje wesele lub urodziny warto jest pamiętać o zapewnieniu, że będzie się miało wiele zdjęć pamiątkowych z całej imprezy. I choć najłatwiejszym sposobem na to jest wynajęcie fotografa na parę godzin, fotobudka stanowi alternatywę, która interesuje coraz to więcej osób.
W Łodzi jedną z firm, które oferują tego typi urządzenie jest wypożyczalnia fotobudek Łódź Foto24.com.pl. Jest to firma prowadzona przez doświadczonego fotografa, który na co dzień ma wiele zleceń. Jako że nie może być wszędzie, fotobudka jest świetnym pomysłem na to, aby zapewnić że każdy klient będzie miał zdjęcia o których marzy. Cena za tę usługę jest bardzo rozsądna. Wliczone w nią jest wszystko, począwszy od dowozu, a skończywszy na pomocy animatorki, która zapewnia że wszyscy goście na imprezie wiedzą jak obsługiwać fotobudkę.
Firma Foto24.com.pl zapewnia, że bez względu na ilość zdjęć wykonanych w fotobudce, wszystkie zostaną one wydrukowane i dostarczone do klienta w wyznaczonym terminie. Jest to zatem firma, z której na pewno warto skorzystać gdy szuka się dobrego fotografa w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610