Katalog firm

Kategorie


Fibeco Sp. z o.o.

Fibeco jest polską firmą, która zajmuje się produkcją włóknin. Posiada duże doświadczenie w temacie produkcji tekstyliów oraz handlu. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę i specjalistów, którzy radzą sobie z każdym zadaniem, przy użyciu nowoczesnej technologii. Realizacje i obsługa są na najwyższym poziomie.

Producent włókniny

Firma Fibeco stacjonująca w Łodzi zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości włókniny Melt Blown. Nasza firma posiada własną linię produkcyjną oraz laboratorium, w którym przebadana jest każda partia włókniny zanim trafi do sprzedaży. Zapoznaj się z całą ofertą firmy na stronie https://www.fibeco.pl/.
Włóknina Melt Blown jest wysokiej jakości produktem, który posiada odpowiednie parametry filtracyjne wynoszące BFE> 98%. Dzięki spełnieniu wszystkich wymogów nasza włóknina jest w pełni bezpieczna oraz zapewnia ochronę oraz komfort wpływający na oddychalność, a przede wszystkim włóknina Melt Blown jest nietoksyczna.
Włóknina produkowana jest z granulatu polipropylenowego, który rozdmuchiwany jest z dużą prędkością przy użyciu dysz. Proces produkcji ma na celu losowo osadzić granulat, który tworzy stabilne arkusze włókniny Melt Blown. Tradycyjny arkusz mający wymiary 17,5 cm x 21 cm stworzony jest ze 150 km włókien, które mają grubość 0,3 - 2 mikrometrów. Całą ofertę naszej firmy oraz dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej https://www.fibeco.pl/.

Kontakt

Ulica: Brukowa 10

Kod: 91-341

Miejscowość: Łódź

https://www.fibeco.pl/

E-mail: fibeco@fibeco.pl

Tel.: 500336458


Podobne firmy

Adamex Druk

Drukarnia tkanin Adamex Druk z siedzibą w Łodzi działa na rynku ponad 20 lat. Specjalizuje się w wykonywaniu nadruków na dzianinach i tkaninach. Dysponuje nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym. K...

PIF s.c.

Nowoczesny park maszynowy, własne wysokiej jakości materiały oraz wpisujące się w najnowsze trendy wzornictwo to rozwiązania, jakie daje firma PIF s.c. Możliwe jest szycie zarówno z materiałów pochodz...