Katalog firm

Dwór Artusa

Szukacie miejsca na swoją zabawę weselną? Jesteście z Łodzi i szukacie czegoś w okolicy lub w samym mieście? To Dwór Artusa jest do Waszej dyspozycji. Zapewniamy Wam smakowite jedzenie oraz wysoką jakość obsługi. Zachęcamy do osobistego kontaktu z naszymi pracownikami oraz do odwiedzin w naszej siedzibie.

Sala weselna

Zastanawiasz się nad tym, gdzie zorganizować swoje wesele Łódź? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest postawienie na Dwór Artusa. Dwór Artusa to prawdziwie magiczne miejsce, które odpowiada na potrzeby wszelkich zainteresowanych. Wystarczy już zwrócić uwagę na lokalizację, z jednej strony znajdujemy się na uboczu, ale wcale nie oznacza to trudności w dojedzie do centrum.
Poza tym proponujemy Państwu unikalny projekt architektoniczny, który jest rozwiązaniem idealnie nadającym się do każdego rodzaju imprezy. Można powiedzieć, że projekt, jakim możemy się pochwalić przypomina średniowieczne fortyfikacje obronne. Istotne jest również to, że Dwór Artusa ma ponad 1300 m2. Jest, gdzie się bawić!
W przypadku zdecydowania się na zaproponowaną przez nas ofertę, zapewniamy ze swojej strony szereg udogodnień oraz urozmaiceń. Naszym celem jest doprowadzenie do sytuacji, w której zabawa gości cechuje się niepowtarzalnym klimatem.
Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej, prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail: biuro@ccss.pl

Tel.: 606-704-205


Podobne firmy

Malaga

Nasza sala ma bardzo ciekawą ofertę dla Narzeczonych, którzy szukają miejsca na wesele. Zachęcamy do przyjazdu do nas, abyście mogli na własne oczy zobaczyć jak u nas jest pięknie. Malaga zaprasza rów...

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli przejeżdżasz niedaleko naszej karczmy, to z pewnością musisz do nas wstąpić. Staropolski klimat i wnętrze, a także doskonała kuchnia z pewnością zrobią na Państwu niezapomniane wrażenie. Zapozna...