Katalog firm

Dorin

Salon sukien ślubnych Dorin z siedzibą w Łodzi dysponuje bogatym asortymentem kreacji i akcesoriów typu rękawiczki, welony czy stroiki. Każdej klientce zapewnia profesjonalne wsparcie w skompletowaniu ślubnej garderoby dopasowanej do gustu i indywidualnych oczekiwań. Po więcej informacji salon zaprasza na stronę.

Salon sukien ślubnych

Wiedząc, jak ważny dla każdej kobiety jest dzień jej ślubu, utworzyliśmy magiczny salon sukien ślubnych, który potrafi wspaniale zatroszczyć się o każdą klientkę. Przygotowaliśmy ogromną ilość najróżniejszych kreacji, wpisujących się w trendy nowoczesne, jak również zachwycających miłośniczki czystej klasyki.
Posiadamy suknie długie i krótkie, bogato zdobione i minimalistyczne - wybór jest ogromny, wystarczy przyjść do naszego salonu i się z nim zapoznać. Mimo iż prezencja sprzedawanych u nas sukienek potrafi każdego zachwycić, nie są one specjalne drogie, a do tego często je wyprzedajemy - zwłaszcza modele pochodzące z ekspozycji.
Ubieramy panny młode od stóp do głów. Nasz salon sukien ślubnych Łódź to przede wszystkim rozmaite sukienki, jednak jesteśmy w stanie zaproponować również pasujące do nich dodatki - biżuterię, welony, buty na wysokich obcasach, torebki i rękawiczki. Z przyjemnością doradzamy swoim klientkom i podpowiadamy im, co mogłoby do nich świetnie pasować. Każda kobieta wychodzi z naszego salonu z wielkim uśmiechem na ustach!

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722


Podobne firmy

La Toya

Hurtownia odzieży damskiej La Toya dysponuje szerokim asortymentem ubrań zgodnych z najnowszymi trendami w modzie. Zarówno w sklepie online, jak i w stacjonarnym w Rzgowie oferuje sukienki, płaszcze,...