Katalog firm

Dorin

Salon sukien ślubnych Dorin z siedzibą w Łodzi dysponuje bogatym asortymentem kreacji i akcesoriów typu rękawiczki, welony czy stroiki. Każdej klientce zapewnia profesjonalne wsparcie w skompletowaniu ślubnej garderoby dopasowanej do gustu i indywidualnych oczekiwań. Po więcej informacji salon zaprasza na stronę.

Moda ślubna

Marzysz o tym, aby na swojej uroczystości weselnej zaprezentować się jak prawdziwa księżniczka i wszystkich zachwycać swoją urodą? Chcesz sięgnąć po suknie ślubne, które idealnie wpasują się w Twój gust i będą w stanie zmienić proporcje Twojej sylwetki, uwydatniając jej zalety i kryjąc mankamenty? Musisz zatem koniecznie odwiedzić salon sukien ślubnych Dorin.
Odnajdziesz go w Łodzi, a gdy tylko do niego wejdziesz, od razu poczujesz się wyjątkowo. Każdy będzie chciał o Ciebie zadbać! Suknie ślubne odznaczają się przede wszystkim różnorodnym wyglądem. Każda z nich prezentuje się zupełnie inaczej - otrzymasz do wyboru zarówno kreacje bardzo proste i klasyczne, jak i nowocześniejsze propozycje, uzupełnione licznymi dekoracyjnymi detalami.
Gdy już wybierzesz dla siebie idealną sukienkę, w salonie Dorin od razu dopasujesz do niej pozostałe elementy - welony, obuwie, rękawiczki czy nawet biżuterię. W jednym miejscu stworzysz swój idealny strój weselny, którym na pewno będziesz zachwycona! Pełny asortyment sukien ślubnych znajdą Państwo również na naszej stronie http://suknie-slubne-dorin.pl/.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722


Podobne firmy

PPHU Del-Tex

Kolejny raz nie znalazłaś sukienki, oryginalnej a przy tym modnej czy też wyróżniającej się na tle wielu innych? Warto więc poznać najnowszą i aktualną ofertę firmy Exclusive Line PPHU Del-Tex jaka za...