Katalog firm

Kategorie


Domena S.C.

Poszukujesz biura lub lokalu użytkowego dla swojej firmy? Nie wiesz gdzie szukać? Nic bardziej prostego, nasza firma zajmie się wszystkim za Ciebie. Zaproponujemy najatrakcyjniejsze miejsca w Łodzi, dostosowane do Twoich wymagań i potrzeb. Nie zastanawiaj się tylko zgłoś się do naszej firmy, pomożemy każdemu!

Lokale użytkowe

W pełni funkcjonalne, spełniające wszelkie wymogi i normy bezpieczeństwa powierzchnie biurowe z możliwością swobodnego zaaranżowania czekają na Twoją Firmę! Flagowa nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji, najwyższy standard pomieszczeń oraz korzystna ekonomicznie oferta to najważniejsze atuty naszej wyjątkowej propozycji.
Od samego początku naszej firmy zajmujemy się projektowaniem i kierowaniem najnowocześniejszymi nieruchomościami. Wynajem lokali użytkowych Łódź – tylko u nas, ponieważ nieruchomości to dla nas prawdziwa pasja, a zadowolenie Klienta posiada do nas kluczowe znaczenie. Oferujemy ajencje biur nad terenie miasta Łodzi (powierzchnia już od 30 m2, aż do kilku tysięcy m2, w zależności od realnych potrzeb naszych Klientów). Wśród naszych licznych Klientów są duże korporacje, banki i towarzystwa ubezpieczeniowe. Profesjonalizm, skuteczność, rzetelność, indywidualne podejście, elastyczność to piątka cech przyświecająca naszej działalności.
Skontaktuj się z nami już teraz, ażeby umówić się pierwszą konsultację. Z pewnością mamy

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Pragną Państwo kupić działkę rekreacyjną w Łodzi? W takim razie zapraszamy na stronę www naszej agencji nieruchomości. Działamy na rynku wiele lat. W ofercie mamy działki rekreacyjne, rolne, budowlane...