Katalog firm

Domena S.C.

Poszukujesz biura lub lokalu użytkowego dla swojej firmy? Nie wiesz gdzie szukać? Nic bardziej prostego, nasza firma zajmie się wszystkim za Ciebie. Zaproponujemy najatrakcyjniejsze miejsca w Łodzi, dostosowane do Twoich wymagań i potrzeb. Nie zastanawiaj się tylko zgłoś się do naszej firmy, pomożemy każdemu!

Biura

Firma Domena S.C. zaprasza Was do współpracy w centrum Łodzi. Jesteśmy firmą, która już od ponad 10 lat zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Obecnie w centrum Łodzi odnowiliśmy dla Was stare fabryki, które przeszły totalną metamorfozę. Dzięki temu obecnie znajdują się tam biura do wynajęcia.
Interesuje Państwa wynajem biura Łódź? Tylko u nas! Oferujemy Wam świetną lokalizację w samym sercu Łodzi na ulicy Targowej 35. To właśnie dla Was odnowiliśmy stare niszczejące wnętrza. Teraz znajdują się tutaj piękne, reprezentatywne budynki. W takich pomieszczeniach na pewno miło Wam będzie gościć swoich klientów. Nie będziecie się mieli czego wstydzić. Targowa 35 zaprasza Was do wizyty i obejrzenia pomieszczeń jakie chcemy Wam zaoferować.
Warto przyjrzeć się dokładnie naszej ofercie. Domena S.C. oferuje Wam wynajęcie lokali użytkowych po bardzo atrakcyjnych cenach. Nie znajdziecie lepszej oferty, w lepszej cenie w takiej właśnie lokalizacji. Zapraszamy Was do siedziby naszej firmy albo na stronę internetową targowa35.pl

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Pragną Państwo kupić działkę rekreacyjną w Łodzi? W takim razie zapraszamy na stronę www naszej agencji nieruchomości. Działamy na rynku wiele lat. W ofercie mamy działki rekreacyjne, rolne, budowlane...