Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Megi Cosmetic Laser to wyjątkowe centrum kosmetyki estetycznej i laserowej w Łodzie. Szczycimy się profesjonalizmem, szeroką ofertą wykonywanych zabiegów oraz wykwalifikowaną kadrą. Podczas każdego zabiegu dbamy o satysfakcję naszych klientek oraz przyjazną atmosferą. Swoją pracą wykonujemy rzetelnie i z uśmiechem.

Usuwanie owłosienia

Zapraszamy Państwa na zabiegi kosmetyczne do naszego salonu. Jesteśmy grupą specjalistów zajmujących się kosmetyką estetyczną oraz laserową. Cieszymy się uznaniem klientów, posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, dzięki temu świadczone przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie.
Nasz zespół składa się ze specjalistów-kosmetologów z dyplomem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, posiadamy również odpowiednie certyfikaty z zakresu depilacji laserowej. Jeśli interesuje Państwa depilacja laserowa Łódź, zapraszamy na konsultację, wyjaśnimy, jak wygląda zabieg oraz w jaki sposób należy się do niego przygotować. Pracujemy przy użyciu nowoczesnych urządzeń - Light Sheer XC oraz Light Sheer Duet.
To lasery diodowe, które umożliwiają dokładne i szybkie usuwanie niechcianego owłosienia. Zabiegi laserowe są w 100% bezpieczne i bezbolesne, oczywiście należy powtórzyć proces kilka razy. Pierwsza konsultacja w naszym salonie jest bezpłatna, także zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, oferujemy przystępne ceny.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Depilatorium

Depilacja laserowa to jeden z najnowocześniejszych zabiegów, który pozwala na usunięcie owłosienia z najróżniejszych części ciała. Zapraszamy do Depilatorium, gdzie możecie poznać możliwości takich za...