Katalog firm

Conect

Firma spedycyjno-transportowa Conect to profesjonalne usługi na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Zapewniamy wsparcie zarówno klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym. Gwarantujemy terminowo i fachowo wykonane zlecenia, jednocześnie proponując zawsze konkurencyjne stawki za ich realizację.

Transport na busa

Firma Conect zapewnia zainteresowanym osobom szeroko pojęte usługi z zakresu spedycji oraz transportu. Pracownicy firmowi posiadają spore kwalifikacje w wykonywanych przez siebie obowiązkach, idealnie dopasowując ofertę do danego klienta. Firma oferuje usługi od wielu lat zajmując się głównie transportem lekkim na terenie Polski, ale też transportem międzynarodowym. Nasza spedycja na busa obejmuje prowadzenie busów nawet na terenie całej Europy.
Wszelkie usługi firmowe realizowane są bardzo szybko, skutecznie oraz dostępne są w przystępnych cenach. W ofercie firmy znajdują się takie elementy jak: windy, lodówki, plandeki, czy też lawety. Zajmuje się ona również przeprowadzkami na szeroką skalę, dzięki czemu można je zrealizować bardzo profesjonalnie oraz ekspresowo.
Firma cieszy się dużą popularnością na polskim rynku, posiada nieposzlakowaną opinię, a na jej usługi decyduje się coraz większa grupa osób. Z kompletną ofertą firmowych usług zapoznać można się na witrynie internetowej conectspedycja.pl.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539