Katalog firm

Clean Service

Szukają Państwo solidnej firmy z Łodzi, której bez obaw można zlecić pranie tapicerki samochodowej? Zapraszamy na stronę. Clean Service działa w branży sprzątającej od wielu lat. Na liście naszych usług znajduje się nie tylko pranie dywanów czy tapicerki, ale także mycie okien, sprzątanie pomieszczeń i wiele więcej.

Czyszczenie tapicerki

Podstawą oferty Clean Service jest pranie różnego typu dywanów, tapicerek, kanap, krzeseł, foteli i innych. Nasza praca opiera się na dużym doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy. Wiele lat naszej działalności sprawiło, że udało nam się poznać wszystkie tajniki czyszczenia najróżniejszych materiałów i powierzchni.
Jeszcze przed podjęciem się zlecenie jesteśmy w stanie ocenić, czy dane zabrudzenie można usunąć. Pranie tapicerki Łódź - najlepiej zadbamy o wnętrze Państwa samochodu. Używamy wyłącznie bezpiecznych i sprawdzonych środków czyszczących. Pochodzą one od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu są nie tylko niezawodne, ale również nieszkodliwe. Posiadamy również nowoczesne maszyny i urządzenia do prania powierzchni. Dbamy o spokój naszych klientów.
Pozostawione nam mienie objęte jest ubezpieczeniem, dzięki czemu nie muszą obawiać się Państwo o ewentualne szkody. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie oraz udzielimy szczegółowych informacji. Nasze usługi skierowane są do klientów prywatnych oraz przedsiębiorstw.

Kontakt

Ulica: Jana 10A

Kod: 91-350

Miejscowość: Łódź

http://www.clean-service.net.pl/

E-mail:

Tel.: 501-309-405


Podobne firmy

Karwikol

Nie musisz posiadać zaawansowanych środków czystości jeśli chcesz mieć idealnie czyste mieszkanie, biuro czy inny obiekt. Firma sprzątająca Karwikol może pracować na własnych środkach, a ponieważ korz...