Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Pragną Państwo kupić działkę rekreacyjną w Łodzi? W takim razie zapraszamy na stronę www naszej agencji nieruchomości. Działamy na rynku wiele lat. W ofercie mamy działki rekreacyjne, rolne, budowlane i nie tylko. Polecamy również mieszkania, lokale użytkowe, domy i hale. Centrum Nieruchomości w Łodzi zaprasza!

Sprzedaż mieszkań

Już od dłuższego czasu nie możesz znaleźć nabywcy na swoje mieszkanie w Łodzi, ewentualnie interesuje ciebie wynajem lokalu użytkowego jaki zamierzasz przeznaczyć pod działalność we wspomnianym do tego mieście? Oczywiście samodzielne sprzedawanie nieruchomości w Łodzi, nie jest zadaniem prostym ani łatwym, wręcz przeciwnie niejednokrotnie nie lada wyzwaniem któremu nie będziemy w stanie sprostać.
Dodatkowo nie bądźmy zaskoczeni sytuacją, kiedy sprzedamy je znacznie taniej poniżej pewnej rynkowej wartości, a nawet stracimy na takiej transakcji, dlatego zawsze dobrym rozwiązaniem jest wybranie profesjonalnej agencji nieruchomości Łódź. Jest to opcja, za którą de facto przemawia wiele argumentów oraz zalet, tym samym możliwość skorzystania z pomocy pośrednika, jaki doskonale zna rynek nieruchomości w Łodzi.
Z tego też powodu, jeżeli rzeczywiście zamierzamy dokonać tutaj jakiejkolwiek transakcji, to zgłoszenie się do naszej agencji nieruchomości powinno być jednym z pierwszych i podstawowych kroków jakie powinniśmy wykonać.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106