Katalog firm

Business Centre

Kiedy rozpoczynamy działalność gospodarczą musimy wybrać odpowiednie miejsce na nasze biuro lub pracownię. Warto, by było to miejsce przyjazne dla naszych klientów pod różnymi aspektami. Liczy się dobry dojazd środkami komunikacji publicznej, ale także miejsca parkingowe, odległość od centrum. Idealnym rozwiązaniem może być Centrum Biznesu, które świadczy usługi wynajmu lokali.

Lokale biurowe

Marzysz o powierzchni biurowej, która pozwoli Ci poczuć się jak król? O takiej, która podniesie autorytet Twojej firmy i sprawi, że wszyscy zrozumieją, że jesteś mocnym graczem? Znajdziesz ją na https://pracownia1113.com/. Oferujemy biura do wynajęcia w najwyższym możliwym standardzie technicznym.
Są one wyposażone w monitoring, a w budynku całodobowo pracuje ochrona. Kolejnym atutem są zróżnicowane powierzchnie biurowe - od 50 do 550 m kwadratowych. Niezależnie, więc od tego czy masz małą, dopiero startującą firmę, czy rozwinięty biznes i zatrudniasz setki osób - znajdziesz tu biuro idealne dla siebie. Oferowane przez nas, umeblowane już biura do wynajęcia będą doskonałą wizytówką dla Twojej firmy.
Z całą pewnością doda ona prestiżu Twojemu biznesowi i pomoże jej odnieść upragniony sukces. Piękne biura są doceniane przez kontrahentów i współpracowników. Warto, więc o nie dbać i wybierać powierzchnie, które dają najwięcej możliwości i nadziei na wsparcie interesów firmy. Niech Twoje biuro, będzie powodem do dumy.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155