Katalog firm

Bukademia

Chcecie nauczyć się języka angielskiego? Jedziecie na wakacje i chcecie się lepiej komunikować? A może wyjeżdżacie do pracy za granicę i ten język jest Wam potrzebny? To zapraszamy do Bukademia - miejsca, gdzie zapewniamy Wam kursy językowe na najróżniejszym poziomie. Z nami na pewno nauczycie się języka.

Szkoła angielskiego

W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego przydaje się w bardzo wielu sytuacjach, dlatego też warto jak najszybciej zapisać się na profesjonalne kursy językowe. Nasza szkoła języka angielskiego to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które dopiero zaczynają naukę, jak i również dla osób, które bardzo dobrze znają angielski i chcą jedynie podszlifować język.
Prowadzimy zajęcie grupowe i indywidualne na bardzo wielu poziomach. Zatrudniamy doświadczonych nauczycieli i szkolimy według własnego programu. W pierwszej kolejności polecamy nasze konserwacje, które wśród wielu naszych kursantów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.
Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia naszego bloga tematycznego i do polubienia naszych profili społecznościowych. Dzięki nam szybko przekonają się Państwo, że nauka języka angielskiego może być bardzo przyjemnym doświadczeniem. W naszej szkole języka angielskiego w Łodzi mogą Państwo liczyć na dogodne terminy zajęć i konkurencyjne ceny. Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie http://bukademia.pl/.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 17

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://bukademia.pl/

E-mail: bukademia@gmail.com

Tel.: 503-625-624


Podobne firmy

Nowa Książka

Poszukujesz książki na prezent lub szukasz dla siebie? W naszej księgarni Nowa Książka z pewnością znajdziesz coś dla siebie lub dla swoich przyjaciół. Możesz znaleźć tu książki z wiedzą specjalistycz...