Katalog firm

Bukademia

Chcecie nauczyć się języka angielskiego? Jedziecie na wakacje i chcecie się lepiej komunikować? A może wyjeżdżacie do pracy za granicę i ten język jest Wam potrzebny? To zapraszamy do Bukademia - miejsca, gdzie zapewniamy Wam kursy językowe na najróżniejszym poziomie. Z nami na pewno nauczycie się języka.

Kursy angielskiego

Jeżeli chodzi o kursy angielskiego Łódź może zapewnić wiele dobrego! Szkoła języka angielskiego Bukademia to miejsce, w którym wykorzystywane są najnowsze metody nauczania. Największy nacisk kładziony jest na sprawne posługiwanie się językiem w formie mówionej, ponieważ jest to najbardziej przydatne w dzisiejszym świecie.
Bardzo ważne, aby nie bać się rozmawiać w obcej mowie oraz akcentować słowa w ten sposób, aby być zrozumiałym. Poprzez szkołę mówienia uczeń chłonie jak gąbka nowe słownictwo, a zawiłe na papierze reguły gramatyczne zaczynają być bardziej naturalne. Kursy przeprowadzana w ten sposób mogą odnieść wielokrotnie bardziej wymierne skutki niż żmudna praca z mało interesującymi podręcznikami.
Bukademia zapewnia, że nie korzysta z niczego zapisanego na papierze, a cały prowadzony przez nią kurs skupia się na mówieniu i prowadzeniu ze sobą konwersacji. Dla tych, którzy kojarzą język angielski z nudnych i mało efektywnych lekcji w szkołach, będzie to więc miła odmiana i pokazanie, że można uczyć się inaczej.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 17

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://bukademia.pl/

E-mail: bukademia@gmail.com

Tel.: 503-625-624


Podobne firmy

Nowa Książka

Poszukujesz książki na prezent lub szukasz dla siebie? W naszej księgarni Nowa Książka z pewnością znajdziesz coś dla siebie lub dla swoich przyjaciół. Możesz znaleźć tu książki z wiedzą specjalistycz...