Katalog firm

Kategorie


Bukademia

Chcecie nauczyć się języka angielskiego? Jedziecie na wakacje i chcecie się lepiej komunikować? A może wyjeżdżacie do pracy za granicę i ten język jest Wam potrzebny? To zapraszamy do Bukademia - miejsca, gdzie zapewniamy Wam kursy językowe na najróżniejszym poziomie. Z nami na pewno nauczycie się języka.

Konwersacje po angielsku

Nasza szkoła językowa to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą podnosić swoje umiejętności językowe aby móc korzystać z nich w codziennym życiu oraz wykorzystać je do celów zawodowych. Jesteśmy grupą lektorów, dla których obcowanie z językami obcymi to nie tylko praca, ale także pasja, którą mamy okazję rozwijać każdego dnia poprzez kontakt z naszymi podopiecznymi.
Jednym z naszych celów jest przezwyciężenie lęku, który towarzyszy wielu osobom podczas próby mówienia po angielsku. Oferowane przez nas konwersacje angielski Łódź, które prowadzimy pozwalają przezwyciężyć pierwsze bariery i poczuć się pewnie rozmawiając w języku obcym. Konwersacje, które odbywają się w naszej łódzkiej szkole poruszają różnorodne tematy, co pozwala liczyć na poszerzenie bazy słownictwa.
W naszej ofercie znaleźć można szereg ciekawych kursów dopasowanych do potrzeb każdego. Prowadzimy kursy ogólne oraz specjalistyczne przydatne w wielu branżach. W naszej szkole czekają zajęcia dopasowane do Państwa grafiku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi kursami.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 17

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://bukademia.pl/

E-mail: bukademia@gmail.com

Tel.: 503-625-624


Podobne firmy

Nowa Książka

Poszukujesz książki na prezent lub szukasz dla siebie? W naszej księgarni Nowa Książka z pewnością znajdziesz coś dla siebie lub dla swoich przyjaciół. Możesz znaleźć tu książki z wiedzą specjalistycz...